Czytaj więcej

Oferty pracy

Kwestura Uniwersytetu Warszawskiego prowadzi obecnie rekrutację na stanowiska:
Specjalista ds. płac - Dział Płac

Zakres obowiązków:

      • rozliczanie składek na ubezpieczenia społeczne, zdrowotne i fundusz pracy za ubezpieczonych,
      • prowadzenie spraw związanych ze składkami pracowników,
      • bieżąca obsługa dokumentów i programu PŁATNIK, do wysyłki do ZUS,
      • sporządzanie korekt dokumentów rozliczeniowych związanych z bieżącymi korektami wynagrodzeń i zasiłków oraz przekroczeń progu ZUS,
      • współpraca oraz kompleksowa obsługa korespondencji z ZUS-em,
      • sporządzanie zaświadczeń o odprowadzanych składkach oraz informacji miesięcznych i rocznych dla ubezpieczonych.

Wymagania niezbędne:

      • wykształcenie wyższe (kierunki ekonomiczne, finanse i zarządzanie),
      • znajomość pakietu MS Office,
      • dokładność i bardzo dobra organizacja pracy,
      • umiejętność pracy w zespole,
      • umiejętność pracy pod presją czasu,
      • wysokie umiejętności analityczne,
      • dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i rzetelność w działaniu.

Wymagania dodatkowe:

      • znajomość systemu SAP-PY,
      • znajomość programu Płatnik,
      • znajomość ustawy Prawo Pracy, Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, Ustawy o podatku dochodowym, Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, Ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, Ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa, Ustawa o PPK,
      • znajomość zagadnień i umiejętności z zakresu naliczania wynagrodzeń za pracę, świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w zakresie choroby i macierzyństwa, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych,
      • doświadczenie w dziale płac.

Oferujemy:

      • pracę w stabilnej instytucji,
      • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji,
      • bezpieczeństwo zawodowe i finansowe,
      • możliwość uczestniczenia w kursach organizowanych przez Uniwersytet Warszawski,
      • atrakcyjny pakiet socjalny.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o sposobie przetwarzania danych osobowych przez Uniwersytet Warszawski oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie [pobierz]

Oferty  wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji, prosimy składać na adres e-mail: sekretariat.kwestura@adm.uw.edu.pl lub w sekretariacie Kwestury UW: Warszawa, ul. Karowa 20 p. 503 piętro V.

W temacie e-maila lub na kopercie prosimy wpisać „Specjalista ds. płac – Dział Płac”.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.