Szkolenie – obrót gotówkowy i kasy fiskalne

grafika przedstawia mężczyznę siedzącego na krześle przed monitorem komputerowym

>> MATERIAŁY ZE SZKOLENIA <<

Zapraszamy do udziału w szkoleniu, na którym poruszane będą kwestie dotyczące obrotu gotówkowego oraz kas fiskalnych.

Szkolenie odbędzie się 5 czerwca 2024 roku o godzinie 9:00 z wykorzystaniem narzędzia Zoom.

Szkolenie potrwa ok. 2 godzin.

Do udziału w spotkaniu potrzebny jest:

– komputer z monitorem, głośnikiem (lub słuchawkami) i mikrofonem oraz z dostępem do Internetu lub

– smartfon z dostępem do Internetu.

Szkolenie poprowadzą Anna Gościńska i Bogusława Wojciechowska.

Na dzień przed szkoleniem na wskazane adresy mailowe zostanie wysłany link do szkolenia.

Prosimy o zgłoszenia udziału do 3 czerwca  2024 r. na adres: boguslawa.wojciechowska@adm.uw.edu.pl ze wskazaniem imienia i nazwiska uczestnika oraz adresu email.

Data aktualizacji: 11.06.2024

Data publikacji: 23.05.2024