Szkolenie – obieg faktur w SAP VIM

grafika przedstawia mężczyznę siedzącego na krześle przed monitorem komputerowym

Zapraszamy na szkolenie, na którym poruszane będą kwestie dotyczące elektronicznego obiegu faktur w SAP VIM.

Szkolenie odbędzie się 10 stycznia 2024 roku o godzinie 9:00 z wykorzystaniem narzędzia Microsoft Teams i potrwa ok. 2 godzin.

Do udziału w spotkaniu potrzebny jest:

– komputer z monitorem, głośnikiem (lub słuchawkami) i mikrofonem oraz z dostępem do Internetu lub

– smartfon z dostępem do Internetu.

Na dzień przed szkoleniem na adresy mailowe zostanie wysłany link do szkolenia.

Zgłoszenia udziału prosimy dokonać do 8 stycznia 2024 r. na adres: a.glab@adm.uw.edu.pl ze wskazaniem imienia i nazwiska uczestnika oraz adresu email.

Data publikacji: 04.01.2024